Mülkiyet yönetimi

Size kolaylık sağlamak, Homes & Beyond'da bizim için önemlidir.

Gayrimenkul sorunlarınızı Homes & Beyond'a bırakarak zamandan ve enerjiden tasarruf edin. Hem ev sahiplerine hem de kiracılara hitap eden çeşitli mülk yönetimi hizmetleri sunuyoruz.

01 Kusur Tespiti ve Envanter Oluşturma

Kötüye kullanım olasılığını azaltmak için varlıklarınızla ilgilenebiliriz. Gayrimenkul varlık yönetimi hizmetlerimiz, güvenliğinize, haklarınıza ve mülkiyetinize yöneliktir.

02 Adres & Sözleşme Kaydı

Adresinizi sizin adınıza kaydedebiliriz.

03 Kira Bildirimlerinin Yönetimi

Gayrimenkul hizmet yöneticilerimiz her zaman iş başındadır. Dikkatlerinin alınması gereken durumlarda kiracılarınızı sizin adınıza bilgilendirebiliriz.

04 Yeni Kiracılar Bulma

Türkiye’deki gayrimenkulünüz için güvenilir kiracılar bulabilen bir emlak aracıları ağı kurduk.

05 Bakım Desteği

Homes & Beyond tarafından yönetilen gayrimenkuller, bakım hizmeti sağlayıcılarımızdan oldukça cazip indirimler alma hakkına sahiptir. Bizi seçmeniz uzun vadede size para kazandırır!

06 Müteahhitlerle Bağlantılar

İstanbul’daki müteahhitlerle güçlü bağlarımız mevcut ve Türkiye’deki farklı yatırımcıları birden fazla gayrimenkul projesinde temsil etmekteyiz. Bizimle çalışın ve Türkiye’nin en iyi emlak uzmanlarına erişin.

07 Kamu Hizmet Hesapları (Elektrik, Su, Doğalgaz) Bağlantıları

Gayrimenkulünüzdeki şebeke bağlantılarıyla ilgili her türlü sorununuza destek olabiliriz.

08 Aksayan Kira Ödemeleri ve Çeklerle Başa Çıkma

Zamanında kira tahsilatı ve hızlı ödeme tahsilatı işlemleri sağlıyoruz.

09 Kiralama Anlaşmazlığı Konulu Davalar

Kiralama davalarındaki uzmanlığımız, herhangi bir kiralama anlaşmazlığını sorunsuz ve mümkün olan en kısa sürede çözmemizi sağlamaktadır.

10 Temizlik Hizmetleri

Köşesi ve çatlakları da dahil olmak üzere mülkünüzün her tarafını derinlemesine elden geçiren temizlik hizmetleri sunuyoruz. Tek yapmanız gereken arkanıza yaslanıp evinize geldiğinizde rahatlamak.

Compare listings

Karşılaştırmak
Open chat