Mütercim Tercümanlık Hizmetleri

Homes & Beyond sınırları aşıyor ve daha net bir anlayış sunuyor

Dil engeli, yabancı bir ülkeye yatırım yapmak isteyen birçok kişi için önemli bir engeldir. Homes & Beyond'da, Türk gayrimenkul hukuku ve Türk vatandaşlık hukuku kapsamındaki tüm dokümantasyon, tescil ve gerekli şartların hatasız olarak yerine getirilmesini sağlamak için her müşteriye profesyonel hukuk ve çeviri hizmetleri sunuyoruz.

Homes & Beyond, şeffaflık sağlamak ve karışıklık ve dolandırıcılık sorunlarını önlemek için Türkçe'den Arapça veya İngilizce gibi diğer dillere belge çeviri hizmetleri sunmaktadır. Çeviri Hizmetlerimiz, projeyle ilgili fikirlerin, tercihlerin ve ayrıntıların doğru bir şekilde paylaşılmasını sağlamak için emlakçılarla konuşurlarken müşterilere eşlik etmeyi de kapsamaktadır.
İstanbul'da hem mahalde tercümanlar hem de telefonla tercümanlar kullanarak profesyonel ardıl ve simültane tercüme hizmetleri sunabilen özel bir tercüman ekibimiz var. Bu hizmetler aynı zamanda mahkeme salonu randevuları, tıbbi randevular, konferanslar, alışveriş merkezi ziyaretleri, spor eğitimi ve daha fazlası için de kullanılabilir.
Yüz yüze çeviri, dil disiplinlerinin temel taşı olsa da, hassasiyet ve anlayışı sağlamak için hıza ve doğruluğa güvenen, telefon çevirisi de güvenilir ve kullanışlı bir alternatiftir.

Compare listings

Karşılaştırmak
Open chat