Homes & Beyond transforms properties into personal havens

With over 10 years of experience in decorating and designing residential interiors, we have mastered turning abstract concepts into tangible, walk-in pieces of art. Our creative designers from Turkey and the rest of the Middle East have unparalleled experience in decoding every client’s personal style to come up with a home they thought they could only dream of.

Sürecimiz

01 Bir Homes ve Beyond Tasarımcısı ile bağlantı kurun

Öncelikle sizi tasarımcılardan oluşan ekibimizle ve ilgili portföyleriyle tanıştıracağız. Bu şekilde, stillerini ve yeteneklerini tespit edebilir ve hangilerinin size daha çok hitap ettiğini anlayabilirsiniz.

02 İlk Danışma

Projenin tüm kapsamını anlamak ve sizi daha iyi tanımak için, tasarımcımız proje yerinde, genellikle evinizde veya ofisinizde bir saatlik ücretsiz ilk danışma oturumu sunacaktır. Homes and Beyond olarak sizin bizi tanımak istediğiniz kadar, biz de sizi tanımak için sabırsızlanıyoruz.

03 Ev Turu

Evinizde veya ofisinizde yapılacak bu tur, tasarımcının tasarım planı için dikkate alınması gereken alanı, aydınlatmayı ve diğer unsurları anlamasına yardımcı olur. Her alan için tarzınız ve işlevsellik, plana dahil edilmesi gereken mevcut mobilyaların tespitiyle birlikte karşılıklı olarak belirlenir.

04 Envanter ve Fotoğraflar

Tüm oda ve pencere ölçüleri ile birlikte bir envanter oluşturulur ve fotoğraflar çekilir, böylece sadece size özel olan olağanüstü bir tasarım oluşturabiliriz.

05 Anlaşma

Tasarım süreci başlamadan önce ve ilk danışma oturumu sırasında hem stil hem de bütçe üzerinde anlaşmaya varılır. Süreci takip eden bir sunum günü randevusu ayarlanır, sonra gerçek çalışmamız başlar.

06 Seçim

Tasarımcının atölyesinde boya renkleri, duvar kaplamaları, kumaşlar, aydınlatma, mobilyalar, aksesuarlar, yatak takımları, pencere uygulamaları ve tüm tamamlayıcı seçimlerle birlikte eskizler, kaplamalar ve zemin planları oluşturulur.

07 Öneriler

Süreci takip eden bir sunum gününde tasarımcı, hayalinizdeki odayı tarzınız, işlevsellik bütçenizi göz önünde bulundurarak hayallerinizdeki odayı oluşturmak için öneriler sunar.

08 Değişiklikler

Siz ve tasarımcı, evinizi bir yuva yapmak için her türlü netleştirme ve değişikliği birlikte görüşürsünüz.

09 Yeni evinizin tadını çıkarın

Birkaç hafta içinde, özel tasarımınız uzman iç mimarlar tarafından yapılır ve tasarımcınız tarafından denetlenir. Şimdi, yerleşme zamanı.

Orta Doğu ve Türkiye genelinde Homes & Beyond, dayanıklı tasarımı ve kusursuz uygulaması ile ünlüdür. Kalitenin ve iyi tasarımın bir fark yarattığına ve günlük yaşam kalitesini büyük ölçüde artırabileceğine inanıyoruz, bu yüzden ihtiyaçlarınızı tam olarak anlamak için dikkatlice dinlemeyi ve gözlemlemeyi önemli bir nokta haline getiriyoruz. Benzersiz tarzınızı keşfetmenize ve onu gerçeğe dönüştürmenize yardımcı olabilmemiz için kendi kişiliğinizi ifade etmenizi önemle tavsiye ediyoruz. Kendinizi tamamen evinizde hissetmenizi ve mekanınıza aşık olmanızı istiyoruz.
Homes & Beyond tasarımcıları, başka hiçbir şeye benzemeyen, sadece size ait olan benzersiz bir oda yaratmak için seçenekler ve kaynaklar sunabilmektedir. Aşağıdaki resimler Homes and Beyond Collection’da bulunan birçok tasarım örneğini göstermektedir. The images below reflect many examples of designs available in the Homes and beyond Collection.

Homes & Beyond designers can offer options and resources to create a room like no other, one that is uniquely you. The images below reflect many examples of designs available in the Homes and beyond Collection.

Compare listings

Karşılaştırmak
Open chat